לירון קדשאי

מנהלת המיזם GrowHub חדשנות בעולמות הגיל הרך.

מגיעה מעולם החינוך הבלתי פורמלי, בעלת ידע וניסיון בניהול שותפויות, הקמה ותכלול של ועדות מקצועיות ,ליווי והקמה של פרויקטים קהילתיים ואחרים . בעלת רקע וניסיון רב עם אוכלוסיה מגוונת.

בתפקידה הקודם  ניהלה את התכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון בחברה הערבית בחיפה וכן ניהלה מעון יום של נעמ"ת לגיל הרך. 

עבדה במכון ברנקו וייס כמנהלת תכנית קדם עתידים בחברה הדרוזית. 

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד וסוציולוגיה ותואר שני בניהול מערכות חינוך.

מובילי המיזם

אברהם קלאורה

מנהל מוצר, פיתוח ידע וליווי יזמים…

יזם, יוצר ומלווה תהליכי חדשנות.  

מעצב רב תחומי בעל תואר ראשון בעיצוב תעשייתי, האקדמיה לאומנות ועיצוב "בצלאל" ותואר שני לעיצוב וחדשנות מ״המכללה למנהל״. עם ניסיון רב בדיסציפלינות העיצוב השונות. 

 בין תפקידיו השונים שימש כמורה ומדריך נוער בחינוך הבלתי פורמלי. מנהל עמותת ״הורים מעורים״ שקידמה מהלכים ויצרה שינוי בתחום החינוכי, חברתי קהילתי.

יעל רותם

מנהלת תוכן ומדיה במיזם GrowHub חדשנות בעולמות הגיל הרך.

מנהלת קהילות אונליין בתחום ההורות מזה 12 שנים. מייסדת קהילת ״קיסר נולד״ ליולדות בניתוח קיסרי, וקהילות נוספות לנשים סביב הלידה.

מלווה יולדות לקראת לידה קיסרית וליווי רגשי בשדה הלידה בגישת B.O.T.
בוגרת לימודי עריכה לשונית באוניברסיטת ת״א.
בוגרת תואר ראשון בלשון עברית ובלשנות אנגלית מאוניברסיטת חיפה.

צלמת חובבת, ואמא לשלושה ילדים.

GrowHub הינו מיזם החדשנות הראשון בישראל לתחום הגיל הרך!

תכירו את הוועדה המייעצת שלנו:

מיכל זאבי
יו"ר ומנטורית המיזם

עבודתה כוללת הנחיית שיתוף הפעולה בין סטארט-אפים וחברות MNC, בניית מפגשי רעיונות, סדנאות ומודלים עסקיים חדשים, והטמעת טכנולוגיות חדשות ומחודשות בתהליכים וקווי מוצרים קיימים. מיכל הרצתה במרכז הבינתחומי, הן במחלקה למדעי המחשב אפי ארזי והן בתוכנית Zell Entrepreneurship.

פרופ׳ אורית חזן
חברת סגל, הפקולטה לחינוך למדע ולטכנולוגיה בטכניון

חזן הצטרפה למחלקה לחינוך בטכנולוגיה ומדעים באוקטובר 2000. מחקריה מתמקדים במדעי המחשב, הנדסת תוכנה וחינוך למדעי הנתונים. היא חוקרת תהליכים קוגניטיביים, חברתיים וניהוליים ברמה האישית, הצוותית והארגונית בבתי ספר תיכוניים, באקדמיה ובתעשייה. היא פרסמה כ-120 מאמרים בכתבי עת מקצועיים לביקורת ובדיוני כנסים, ושבעה ספרים. בשנים 2006–2008 שימשה חזן כדיקנית המשנה ללימודי תואר ראשון בטכניון; בשנים 2007-2010 עמדה בראש ועדת תכנית הלימודים במדעי המחשב בבתי הספר התיכוניים שמונתה על ידי משרד החינוך הישראלי. בשנים 2011-2015 כיהנה חזן כדיקנית הפקולטה לחינוך במדע וטכנולוגיה בטכניון ובמהלך 2017-2019 כיהנה חזן כדיקנית ללימודי תואר ראשון בטכניון.

פרופ׳ תרצה יואלס
פסיכולוגית התפתחותית, אוניברסיטת חיפה

פרופ' יואלס עוסקת בהפצת ידע מחקרי עדכני בפסיכולוגיה התפתחותית לשדה, משמשת שנים רבות כתובת לאנשי מקצוע מתחומים שונים (שופטים, עורכי דין, עו"סים, אנשי טיפול בגיל הרך ועוד) בסוגיות שונות הקשורות להתפתחות ילדים. הייתה חברה במספר וועדות לקידום סוגיות בגיל הרך, בניהן וועדת ההיגוי של משרד התמ"ת לבניית תכניות התערבות בגיל הרך לשיפור איכות הטיפול במעונות יום. יזמה, פיתחה ומעורבת בפרויקטים חשובים בתחום יישומי הידע בגיל הרך.

אלונה אבט
מייסדת ומנכ"לית הופ

לפני למעלה משני עשורים הושק Hop הערוץ הייעודי הראשון בעולם לגיל הרך, הערוץ – שהפך לבחירה מספר אחת עבור קהל היעד שלו בישראל – התפתח בהצלחה והפך קבוצה הפועלת במישורים רבים של תוכן לילדים. עם הופ! ערוץ, לולי, ערוץ לפעוטות וילדות ישראלית לצפייה משפחתית. הקבוצה מחזיקה בנתח השוק הגדול בישראל לגיל הרך. כישוריה ותפקידיה של אלונה תרמו להצלחת הקבוצה. הישגיה המקצועיים ויכולותיה הייחודיות להשיג יעדים ארגוניים, תוך יצירת איזון בין איכות לחוסן פיננסי. היצירתיות שלה זיכתה אותה במוניטין והערכה בשוק התקשורת המקצועית. בתפקידיה הקודמים כיהנה אלונה כמייסדת ומנהלת של סרטי ארגו, חברת הפקה והפצה של תוכניות ילדים וסרטים דוקומנטריים, ומנהלת של ABA Communication המתמחה בהפקת סרטים עלילתיים.

אריק קרמן
סמנכ"ל מדיה ב- BabyFirst

אריק אחראי לפיקוח על כל תחומי אסטרטגיית התכנות, הפקה ופיתוח תכנות מקורי כולל ערוץ טלוויזיה 24/7 המשודר ב-60 מיליון בתי אב בארה"ב ובלמעלה מ-33 מדינות ברחבי העולם, 12 ערוצי יוטיוב, פלטפורמות VOD ו-OTT כגון Amazon, Hulu ו-Roku. בנוסף, הוא פיקח על פיתוח של יותר מ-30 אפליקציות מובייל. אריק אחראי גם על ניהול תפעול השידור השוטף של הערוץ הכולל פיקוח על ארבע רשימות השמעה טריטוריאליות בשלוש עשרה שפות שונות. לפני BabyFirst, אריק צבר ניסיון של יותר מ-10 שנים בהפקת תוכניות רשת, פריים טיים וכבלים, כמו גם סרטים תיעודיים ותוכניות ילדים.

פרופ׳ גיורא פילר
מנהל מחלקת ילדים
בבי"ח כרמל

 פרופ' פילר קיבל את תארי הרפואה והדוקטורט שלו מהטכניון, ולאחר מכן השלים מלגה ברפואת שינה במחלקה לרפואת שינה, אנדוקרינולוגיה וקצב צירקדי, Brigham & Women Hospital ובית הספר לרפואה של הרווארד, בוסטון, ארה"ב. הוא מוסמך על ידי המועצה האמריקאית לרפואת ויש לו למעלה מ-20 שנות ניסיון כקלינאי הן ברפואת ילדים והן ברפואת שינה. פרופ' פילר שימש גם כרופא ילדים במרכז לילד בטירת כרמל במשך שבע שנים. והוא מלמד קורסים ברפואת ילדים ורפואת שינה לסטודנטים ותושבים כבר למעלה מ-20 שנה. הוא חיבר למעלה מ-100 מאמרים בכתבי עת לביקורת עמיתים וכתב מספר פרקי ספרים. הוא נמצא בוועדת המערכת של The Journal of Clinical Sleep Medicine ו-American Journal of Respirator

יוסי סבג
מומחה לעיצוב ופיתוח מוצרים לתינוקות

פרופ׳ ציפי הורביץ קראוס
ראש המעבדה לדימות מוחי בילדים, הפקולטה לחינוך למדע ולטכנולוגיה בטכניון

ד"ר הורוביץ-קראוס היא החוקרת הראשית של מספר פרויקטי מחקר של הדמייה עצבית בילדים הממומנים על ידי המכון הלאומי לבריאות (NIH) כדי לקדם הבנה של מעגלים עצביים התומכים בלמידה ובשפה במוח המתפתח באופן טיפוסי ולא טיפוסי. היא ממלאת תפקיד פעיל במספר יוזמות ממשלתיות בישראל לשיפור הרווחה והחינוך של תינוקות וילדים.

טלי אדמוני ורדי
מחברת סדרת ספרי
"דברו איתי"

המיזם מקיים הכשרות לצוותים מקצועיים, למחנכות-מטפלות במעונות ולהורים ומלווה תהליכים ארגוניים ורשותיים מקדמי שפה

ואוריינות.

אשת שיווק בעלת ניסיון רב במשרות ניהול בכירות בתחום העסקי. מפתחת כלים ושיטות לביסוס עמדות

והתנהגויות במערכות חינוך ומלווה תהליכי הטמעה בגני ילדים ובבתי ספר.

בעלת תואר ראשון בבלשנות ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך.


חנוך רבינוביץ׳
יועץ אסטרטגי ומומחה ל-storytelling, מרצה ליזמות, מנטור לסטרטאפים בארץ ובעולם

ד"ר ענת בר – מנהלת תחום הגיל הרך בטירת כרמל

המייסדת והמנהלת של מרכז הפעו"ט להתפתחות הגיל הרך משנת 1986, וכן מנהלת הגיל הרך בעיריית טירת כרמל. 
בעלת תואר שלישי במנהיגות ומדיניות בחינוך ותואר M.A בייעוץ חינוכי, שניהם מאוניברסיטת חיפה.

הנהלת מרכז הפעו"ט

מיכל אלף - מנהלת מרכז הפעו"ט

לפני כן הייתה רכזת פיתוח ארגוני במרכז הפעו"ט,
בעלת תואר שני במדעי המדינה מטעם האוניברסיטה העברית. עוסקת שנים בריכוז ובפיתוח תוכניות חברתיות וחינוכיות בקהילה, פיתוח שותפויות וניהול פרויקטים.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן